Skip to main content

Vaše intímne zdravie si zaslúži mimoriadnu pozornosť a správnu starostlivosť.

Lactacyd® je značka, ktorej dôverujú milióny žien na celom svete. Lactacyd® rešpektuje a podporuje vaše intímne partie v každej etape vášho života. Ako svetová jednotka v oblasti intímnej hygieny sme hrdí na to, že máme 70 rokov skúseností.

lactacyd daily

Pod značkou Lactacyd® je intímne zdravie žien našou prioritou

Chápeme, že vaša intímna oblasť je citlivá, a takisto vieme, aké je dôležité udržať kyslé pH pre dobré zdravie žien. Vyrábame pre vás produkty, ktoré spĺňajú najvyššie normy kvality.

  

image

Klinicky preukázané

Produkty Lactacyd® sú klinicky testované z hľadiska účinnosti a bezpečnosti.

y image

S prírodnou kyselinou mliečnou

Prírodná kyselina mliečna podporuje rast dobrých baktérií vo vašich intímnych partiách a pomáha zachovať prirodzenú kyslosť vaginálnej flóry.

image leaf

Prírodné účinné zložky

Produkty Lactacyd® sú obohatené o účinné zložky na zabezpečenie pocitu sviežosti a pohodlia každý deň.

70-years-experience

70 rokov odborných poznatkov spolu s novými technológiami

Lactacyd® ponúka široký rad produktov na intímnu starostlivosť, ktoré sa predávajú v supermarketoch alebo drogériách, ako aj špeciálny rad produktov Pharma, ktoré sú dostupné len v lekárňach.

Keďže intímne zdravie zahŕňa viac než len intímnu hygienu, nedávno sme rozšírili náš rad o lubrikančný gél. Lactacyd® vám teraz aj počas najintímnejších chvíľ zabezpečuje maximálne pohodlie a hebkosť. Podobne ako produkty na starostlivosť Lactacyd® aj tento nový rad produktov čerpá z našich odborných poznatkov a opiera sa o vedecký základ.

   

Zabezpečenie pohodlia každý deň...

Produkty Lactacyd® majú správne pH a rešpektujú prirodzenú kyslosť pošvy. Sú jemné, neobsahujú mydlo a sú vhodné na každodenné používanie.

Od prvej menštruácie až po obdobie po menopauze: Lactacyd® ponúka celý rad umývacích emulzií an intímnu hygienu pre zabezpečenie pocitu sviežosti a pohodlia každý deň.

Alebo počas mimoriadnych chvíľ

Rovnováhu vašej intímnej zóny môžu narušiť rôzne faktory. Napríklad hormonálne zmeny alebo každodenné športové činnosti. Aj v týchto chvíľach je tu pre vás Lactacyd®.

Produkty na intímnu starostlivosť Lactacyd® sú vytvorené pre každú etapu vášho života. Spĺňajú potreby žien od tínedžeriek až po ženy po päťdesiatke, avšak Lactacyd® je s vami aj počas intenzívnych období, ako sú tehotenstvo a obdobie po pôrode.

 

Jednotka v oblasti intímnej starostlivosti

Dôverujú jej milióny žien na celom svete.