Skip to main content

Budúca mamička

Tehotenstvo je obdobie, ktoré je pre mnoho žien naozaj vzácne. Ako budúca mamička sa chcete tešiť zo svojho tehotenstva a mať čo najmenej problémov.

mom to be

Tehotenstvo však spôsobuje aj veľmi výrazné zmeny vo vašom tele. Je možné, že v dôsledku hormonálnych zmien budete náchylnejšia na vaginálne nepohodlie. Zistite, ako sa môžete počas tehotenstva starať o svoje intímne zdravie.

Pregnancy_Sensitive_Intimate_Zone

Citlivá intímna oblasť

Je úplne normálne zažívať počas tehotenstva a po pôrode hormonálne výkyvy, ktoré môžu narušiť rovnováhu intímnej oblasti a spôsobiť, že budete náchylnejšia na nepohodlie. Sliznica pošvy je tiež citlivejšia na podráždenie, čo môže takisto zvýšiť pravdepodobnosť nepohodlia. Je dôležité, aby ste sa najmä počas tretieho trimestra dobre starali o svoje intímne zdravie používaním jemných produktov, ktoré nenarúšajú rovnováhu.

Ako si môžete chrániť rovnováhu intímnej oblasti?

Je dôležité udržiavať počas tehotenstva dobrú intímnu hygienu. Úroveň kyslosti v pošve sa mení, čo môže narušiť prirodzenú rovnováhu intímnych partií. Lactacyd® preto vyvinul produkty, ktoré špeciálne spĺňajú vaše potreby. Sú jemné voči mikroflóre a podporujú v tele rast prirodzených baktérií. Znižujú tiež pravdepodobnosť podráždenia a zmierňujú mierne nepohodlie, ktoré sa môže počas tehotenstva vyskytnúť. Dokonca aj keď už pociťujete nepohodlie v dôsledku nerovnováhy, Lactacyd® môže príznaky zmierniť a prispieť k návratu mikroflóry tela späť do rovnováhy.

Prečítajte si v tomto článku viac o tom, ako sa môžete starať o svoju intímnu oblasť.

ph_balance_Tips
Pregnancy_Safe_Efficient

Bezpečné a účinné

Produkty Lactacyd® sú bezpečné na použitie počas tehotenstva. Sú jemné, neobsahujú mydlo a sú prispôsobené potrebám budúcich mamičiek. Navyše je klinicky preukázané, že tieto produkty sú účinné. Lactacyd® Pharma s antibakteriálnou prísadou môžete používať na posilnenie prirodzenej ochrany intímnej oblasti. Ak máte citlivú pokožku alebo ak sa ľahko podráždi, môžete zvoliť Lactacyd® Pharma Senzitívny. Ak trpíte svrbením alebo pocitom pálenia, Lactacyd® Comfort vám pomôže cítiť sa pohodlnejšie. Aj po pôrode je dobré pokračovať v starostlivosti o intímne zdravie pomocou produktov Lactacyd®, ktoré pomáhajú posilniť rovnováhu vaginálnej flóry.

Suggested Products