Prečo Lactacyd

Rozumieme citlivosti intímnej zóny aj významu udržiavania vyváženého pH pre zdravie. Naším cieľom je prinášať produkty, ktoré predstavujú najvyšší štandard kvality. Robíme to takto:

Vyvážené pH

Vyvážené kyslé pH zachováva prirodzenú kyslosť intímnej zóny.

Klinicky testované

Naše produkty sú dôsledne klinicky a gynekologicky testované, aby sa preukázala ich účinnosť a jemnosť. Je klinicky dokázané, že Lactacyd Femina poskytuje pri každodennom umývaní jemnú starostlivosť a tiež ochranu pred vznikom zápachu a podráždenia. Všetky produkty sa môžu bezpečne používať každý deň.

Odborné skúsenosti

Už viac ako 60 rokov nám dôverujú milióny žien na celom svete. Spoločnosť Lactacyd je presvedčená, že na pomoc pri ženskej hygiene potrebujete dôverného partnera. Lactacyd ponúka kompletný rad intímnych emulzií na umývanie vyvinutých na mieru pre každú etapu vášho života.

Prírodná kyselina mliečna

Všetky produkty Lactacyd sú obohatené o prírodnú kyselinu mliečnu, ktorá podporuje rast prospešných baktérií v mikroflóre pošvy a pomáha udržiavať prirodzenú kyslosť intímnej zóny.

Jemné a šetrné zloženie

Produkty Lactacyd sú vyrobené z jemných prísad na báze mlieka vrátane laktoséra a kyseliny mliečnej, ktoré sa prirodzene vyskytujú v intímnej zóne ženy. Jemné zloženie bez obsahu mydla je také šetrné, že ho môžete používať každý deň.